OPTIMA

EDUKACJA – TŁUMACZENIA – PROJEKTY UNIJNE

Kontakt z nami jest możliwy w godzinach pracy biura – od 10.00 do 17.00 – jak również w pilnych sprawach poza tym czasem. Szybko odpowiadamy na maile. Możesz do nas napisać również korzystając z komunikatora whatsapp.  Rormularz wykorzystuje Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są twoje dane.

  OPTIMA s.c.
  ul. Władysława Reymonta 45
  45-072 Opole

  tel.:  774412226
  tel. kom. 608495321, 608492321

  e-mail: optima@optima.opole.pl
  Nr konta bankowego:
  Santander Bank Polska  26 1090 2138 0000 0005 5610 4497

  Odwiedź nasze inne strony:

  tlumaczenia-opole.pl

  podyplomowe-opolskie.pl

  Polecamy również:

  • Zapraszamy do lektury książki „Niebanalna Majorka” Ewy Sawickiej. Przede wszystkim to rodzaj subiektywnego przewodnika, osobista opowieść o historii tej wyspy, ciekawych postaciach z nią związanych oraz o tym, jak Majorkańczycy radzą sobie z turystycznym boomem. Majorka to wciąż niezbyt dobrze znany skrawek Śródziemnomorza, niepotrzebnie kojarzący się tylko z wypoczynkiem na plaży za dnia, a wieczorami z alkoholową imprezą. W tej książce można poznać również inne, o wiele ciekawsze, twarze wyspy. Lektura dla tych, którzy planują podróż oraz dla tych, którzy po prostu lubią wiedzieć więcej. Więcej informacji pod linkiem: Niebanalna Majorka. Książkę można kupić w popularnych internetowych księgarniach, księgarni Suplement w Opolu lub zamówić u nas z autografem autorki.

  KONTAKT

  – we wszystkich sprawach dotyczących edukacji, tłumaczeń i projektów unijnych. Gwarantujemy przede wszystkim rzetelność, kompetencje i poufność. W związku z tym że mamy 30 lat doświadczeń, możemy pomóc w najbardziej złożonych problemach. Jeśli będzie to możliwe, chętnie udzielimy również bezpłatnych wyjaśnień w obszarach, w których jesteśmy specjalistami.

  aby powrócić do strony głównej – kliknij TUTAJ